Žhavé novinky pro rok 2020

Život je změna, a proto vám chceme poodhalit novinky pro rok 2020, které pro vás chystáme. Po rekonstrukci prodejny Specialized na Heršpické 7, která proběhla v roce 2018, přišla řada na revitalizaci nejstarší prodejny XCR na ulici Heršpická 5a. A tu jsme se rozhodli udělat z gruntu…

Podařilo se nám dohodnout na partnerství s globální značkou Trek, jedním z největších světových producentů kol a všeho kolem nich. Prodejna XCR v M-paláci se změní v Trek Flagship store s jasnou dominancí kol Trek a doplňků Bontrager od stejného výrobce. Z původních značek zůstávají oblečení Castelli a tretry SIDI.

Říkáte si co je to za změnu, když kola Trek se již dávno stala součástí naší nabídky? Tento nový druh spolupráce přinese řadu výhod – širší nabídka produktů Trek, ucelená nabídka doplňků Bontrager, které byly pro kola Trek přímo stvořeny a přímý přístup do centrálního evropského skladu s obrovským množstvím položek. To pro případ, kdyby vám v našich prodejnách něco chybělo ;).

Zjednodušením nabízeného sortimentu tak pro vás připravíme ucelenou a přehlednou nabídku cyklistického vybavení, aby jste méně času trávili výběrem a nákupem a více času tím, čím opravdu chcete – hledáním nových zážitků na vašem novém kole!

Stejně jako každá změna i tato má svá pro a proti. Abychom pro vás mohli připravit pestřejší nabídku značky Trek a celý sortiment učinit přehlednějším, musíme se s některými značkami rozloučit. Mezi největší změnu patří ukončení prodeje značky Cannondale. Žádná panika však není na místě, pro naše zákazníky, kteří si u nás kolo Cannondale již zakoupili jsou dveře našich servisů stále otevřené.

Snad naše nadšení pro značku Trek s námi budete sdílet a plánované změny se vám budou líbit. My jsme rádi, že si Trek vybral jako partnera pro první Trek Flagship store prodejny na území České a Slovenské republiky právě nás. Otevření plánujeme na březen 2020.