Nabídka práce – mechanik jízdních kol

Hledáme nového mechanika pro naše cykloprodejny KOLA SVORADA

Náplň práce:

  • Sestavování nových kol a elektrokol na prodej
  • Záruční a pozáruční opravy včetně příjmu a výdeje zákazníkovi
  • Vedení příslušné servisní agendy v programu POHODA
  • Občasná výpomoc kolegům na prodejně při prodeji
  • Občasná výpomoc při rozvozu kol koncovému zákazníkovi včetně předání

Nabízíme:

  • Nástupní mzda mechanika od 28.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • 3 sickday ročně
  • 1x měsíčně dopolední placené volno na vyřízení osobních věcí
  • Možnost koupě kol a doplňků za VOC
  • Pestrá práce a neustále nové věci
  • Školení a odborný růst
  • Skvělý tým
  • Perspektivní firma s 20 letou tradicí

Požadujeme:

  • Chuť do práce
  • Technické dovednosti a zručnost
  • Schopnost komunikace a příjemné vystupování

Vítáme:

  • Řidičský průkaz B
  • Angličtina
  • Praxi v oboru

Kontakt:

  • email: Tomas.hawerland@kolasvorada.cz
  • tel: 734 832 883

Pokud chceš pracovní pozici více přiblížit tak tady se toho dozvíš víc…

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

Na prvním místě bude postarat se o všechna kola a elektrokola na naší prodejně, testovací kola i kola našich zákazníků a dopřát jim 100% péči. Čeká tě tedy skládání nových kol z krabic, záruční i pozáruční servis kol našich zákazníků a to včetně přestaveb na nové komponenty a komunikace se zákazníky. Nudit se určitě nebudeš. Pokud jsi fanda materiálu, určitě tě potěší možnost dostat se do kontaktu i s velmi drahými a unikátními kousky v ceně malého auta. Když bude potřeba, pomůžeš i kolegům na prodejně. Zákazníci jsou u nás na prvním místě, takže je nenecháme čekat. Také tě čeká závoz kol firemní dodávkou přímo k zákazníkům domů. Tato práce se neobejde bez vedení příslušné agendy v ekonomickém systému POHODA, ale neboj se, vše zaškolíme – POHODA je v pohodě. Pracovní doba je od pondělí do pátku 9:30 až 18:00 + navíc placené soboty cca 2x měsíčně.

Co za to?

Na oplátku ti nabízíme práci ve stabilní firmě s 20 letou tradicí, která je špičkou ve svém oboru, přátelský kolektiv a odpovídající mzdové ohodnocení na základě tvých zkušeností a znalostí. Pro zkušeného mechanika je nástupní mzda od 28.000 Kč. Taky budeš mít každý měsíc jedno volné dopoledne na vyřizování, 3 dny sick day, 25 dní dovolené, stravenky formou paušálu (takže si za ně můžeš koupit, co budeš chtít), dobrou kávu zdarma a přístup ke všemu tomu skvělému materiálu a kolům za zaměstnanecké ceny, které opravdu stojí za to!

A co bys měl/měla umět ty?

Pozitivní přístup k práci, komunikace na dobré úrovni a příjemné vystupování, manuální zručnost a technické dovednosti a dobré vztahy s PC jsou základní požadavky, které od tebe čekáme. Zbytek tě naučíme – práci v Pohodě i všechny nástrahy, které servis kol skrývá. Čekají tě i odborná školení a kolegové ti ze začátku rádi pomůžou. Samozřejmě pokud máš zkušenosti se servisem jízdních kol a orientuješ se v cyklomateriálu, tak je to velké plus. Oceníme i znalost angličtiny a řidičský průkaz skupiny B.