Nabídka práce či brigády – prodejní specialista

Hledáme nového prodejce pro naše cykloprodejny KOLA SVORADA – nastálo i na brigádu!

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky na prodejně
  • Komunikace se zákazníky e-shopu (telefon, email, chatovací okno)
  • Agenda související s prodejem v programu POHODA
  • Občasná výpomoc kolegům při přebírání a výdeji servisu
  • Občasná výpomoc při rozvozu kol koncovému zákazníkovi včetně předání

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr nebo i na brigádu
  • Nástupní mzda zkušeného prodejce od 28.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • 3 sickday ročně
  • 1x měsíčně dopolední placené volno na vyřízení osobních věcí
  • Možnost koupě kol a doplňků za VOC
  • Pestrá práce a neustále nové věci
  • Školení a odborný růst
  • Skvělý tým
  • Perspektivní firma s 20 letou tradicí

Požadujeme:

  • Chuť do práce
  • Schopnost komunikace a příjemné vystupování
  • Základní IT znalosti (práce v programu Outlook, Word, POHODA…)

Vítáme:

  • Řidičský průkaz B
  • Angličtina
  • Praxi v oboru

Kontakt:

  • Telefon: 733 127 474
  • Email: jan.schon@kolasvorada.cz

Pokud chceš práci u nás víc přiblížit, tak níže jsme to trochu rozepsali…

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

Na prvním místě bude postarat se o naše zákazníky, předvést jim naše produkty a doporučit pro ně to nejlepší. Taky tě nemine trocha práce se systémem Pohoda, starost o chod prodejny – objednávky zboží, vystavení zboží a podobně. Protože náš e-shop raketově roste, nevyhneš se ani komunikaci se zákazníky na dálku (přes email, telefon nebo chatovací okno). Taky bude občas potřeba zavést kolo přímo zákazníkům domů naší firemní dodávkou. Pracovní doba je od pondělí do pátku 9:30 až 18:00 + navíc placené soboty cca 2x měsíčně.

Co za to?

Na oplátku ti nabízíme práci ve stabilní firmě s 20 letou tradicí, která je špička ve svém oboru a přátelský kolektiv. Mzdové ohodnocení dostaneš na základě tvých zkušeností a znalostí, zkušený prodejce může získat 28.000 Kč nástupní mzdu. Ale taky budeš mít každý měsíc jedno volné dopoledne na vyřizování, 3 dny sick day, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování formou paušálu (takže si za to můžeš koupit, co budeš chtít), dobrou kávu zdarma a přístup ke všemu tomu skvělému materiálu a kolům za zaměstnanecké ceny, které opravdu stojí za to!

A co bys měl/měla umět ty?

Pozitivní přístup k práci, komunikace na dobré úrovni, trochu toho obchodního nadání a dobré vztahy s PC jsou základní požadavky, které od tebe čekáme. Samozřejmě pokud ti cyklistika není cizí a orientuješ se v cyklomateriálu, tak je to velké plus. Řidičák skupiny B se taky hodí a pokud umíš komunikovat v angličtině na úrovni porozumím, domluvím se, tak je to skvělé. Zbytek tě naučíme – práci v Pohodě i informace o produktech ti rádi ukážeme.