Aktuální situace v Kola Svorada

Z důvodu nařízení vlády ČR ohledně zhoršené situaci s COVID-19 jsou naše kamenné prodejny do odvolání uzavřeny. Ale nebojte, to neznamená, že jsme vás úplně opustili. E-shop odesílá balíčky v plném provozu, pouze osobní odběr na prodejnách nyní není možný.

Omezení se zatím týká i provozu servisu. Aktuálně přijmutá kola dokončíme a individuálně se s Vámi domluvíme na jejich předání. Lhůty pro garanční prohlídky zdarma budou automaticky prodlouženy. Nová kola na servis přijímáme pouze na prodejně Specialized Herčíkova 1a v Králově Poli a to pouze po předchozí telefonické domluvě. Volat můžete od 10:00 do 17:00 na číslo 733 737 206.

Pokud již nakupujete dárky na Vánoce, tak jsme pro Vás jako každý rok prodloužili lhůtu na výměnu či vrácení zboží do konce ledna 2021. Nemusíte se tak bát, že Vám doma zůstane zboží se špatnou velikostí nebo nevhodným střihem. Sázkou na jistotu jsou pak dárkové poukazy, které umíme vystavit v papírové i PDF podobě na libovolnou částku. Stačí Vaše přání napsat do poznámky k objednávce a my už Vám jej splníme :).

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 730 872 299 ve všední dny od 9:00 do 15:00 nebo na e-mailu eshop@kolasvorada.cz.

Jakmile budeme vědět další informace nebo se cokoliv změní, budeme vás informovat na našich stránkách, facebooku i blogu.

Stay safe, stay calm and ride your bike 😉 Pevné zdraví i nervy přeje tým Kola Svorada.